answersLogoWhite

Top Answer
User Avatar
Wiki User
Answered 2015-11-19 14:57:32

£5000,000.98

001
๐Ÿ™
0
๐Ÿคจ
0
๐Ÿ˜ฎ
0
๐Ÿ˜‚
0
User Avatar

Your Answer

Still Have Questions?

Related Questions

How much does 1 ounce of zinc cost?

Currently, about a dime. As of this writing, zinc has a spot price of a little over 1 USD per pound.


How much does zinc cost?

how much does zinc cost 35 cents per pound


How much does calcium cost per ounce?

$11,000 per ounce


How much does thallium cost per ounce?

It is 64 per ounce


How much does arsenic cost per ounce?

It costs $99 per ounce


How much does nickel cost per ounce?

30000 thousand dollars per ounce


How much does zinc cost per gram?

.038578


How much does and ounce of iodine cost?

Iodine costs about 3$ per ounce


How much does depleted uranium cost per ounce?

I have been able to buy it for about $285 per ounce.


How much does fluorine cost?

Fluorine cost $103 per ounce.


How much does radium cost per ounce?

225000$


How much does fluorine cost per ounce?

2


How much does zinc cost per lb?

US$0.8590 per pound (:


How much does Zinc cost per pound?

it costs 12.89 per pound.


How much does an ounce of gold cost?

$1224 per ounce as of 05/17/2010


How much does copper cost per ounce?

Copper costs about $1.75 per pound so about 12 cents per ounce


How much does barium cost per gram and per ounce?

About $5 per gram.


How much does steel cost?

$1 per pound and $25 per ounce


How much does helium cost per gram or ounce?

1,000,000 per gram


How much does aluminum cost per ounce?

15 cents


How much does the element palladium cost?

it is 3$ per ounce


How much does pure selenium cost per ounce?

0.0215171


How much does aluminum foil cost per ounce?

depends where you get it


How much do white potatoes cost per ounce?

$20


What is the cost per ounce of a 640 ounce that costs 17.00?

To find the cost per ounce, divide the cost by the number of ounces: 17.00/640 = .0265625 cents per ounce.


Still have questions?