answersLogoWhite

0

The only place you can currently buy this peanut butter is by the case. 12 jars per case at www.buyacase.biz. $25.80 per case plus shipping and handling.

User Avatar

Wiki User

17y ago

What else can I help you with?

Related Questions

Which has greater weight a kilogram of butter of kilogram of lead what is greater density which has greater volume?

They both weigh the same: 1kg = 1kg. The kg of butter has a greater volume and the kg of lead has a higher density.


Is there another word for Boston lettuce?

Butter Lettuc


What butter needs a kosher for Passover symbol?

Every butter, and almost all other purchased foods and drinks.


What does the word equivilent mean?

equivalent means "equal to" for instance half pound of butter is the equivalent of 1 cup of butter


Which has the greatest volume a kilogram of butter or a kilogram of lead?

Butter has greater volume than lead because butter has more mass.


How much is 15 grams of butter?

15 grams of butter is equivalent to approximately 1 tablespoon. Butter is commonly measured by weight or volume in recipes, so it's helpful to know the conversion between grams and tablespoons for cooking and baking.


What is 8 ounces of butter?

8 ounces of butter is equivalent to 1 cup or 2 sticks of butter.


What is the equivalent of honey to sugar?

Butter to margarine.


Does Schwarzkopf Henkel still make Butter Up Body Shea Butter got2b in 2 spa?

I just purchased this item from amazon.com


Where can someone purchase Korres guava body butter?

Guava body butter from Korres can be purchased from a variety of stores. The best prices can be found on the Amazon and eBay websites but it can also be purchased from department stores such as John Lewis and Selfridges.


1 cup of butter equals?

1 cup of butter is equivalent to 2 sticks or 16 tablespoons of butter.


Do popcorn machines have build in butter makers?

Popcorn machines do not have built in butter makers. Butter must be melted on the stove and added to the popcorn machines bin. The best butter to use is a dairy product that can be purchased at any grocery.