It costs 100 times more than the good it does you. They are screwing you out of a weeks pay and giving you the same air I breath on a clear day in the mountains. Dont fall for that crap! Just inhale in a no smoking area!
The cost to produce a bar of soap can vary depending on factors such as ingredients, packaging, labor, and overhead expenses. On average, it can cost anywhere from a few cents to a few dollars per bar to manufacture.
The cost of oxygen per gram can vary based on the source and method of procurement. Industrially, oxygen can range from a few cents to a dollar or more per gram depending on the supplier and quantity purchased. In medical settings, the cost may be higher due to additional requirements for purity and regulation.
The cost of soap in 1910 would have varied depending on the brand, quality, and location. On average, a bar of soap might have cost around 5-10 cents in 1910.
In 1966, the average cost of a basic bar of soap was around 10-20 cents. Prices could vary depending on the brand and location of purchase.
The cost of oxygen can vary depending on the source and purity. On average, industrial-grade oxygen can range from $0.30 to $0.90 per kg. Medical-grade oxygen can be more expensive, typically costing around $1 to $3 per kg.
Snicker bars cost different amounts depending on the store.
$0.97
About 3.99
mine cost £35 with a second bar mine cost £35 with a second bar
I believe all it will be cost is 100$
$.35
7d
87348564753478934
200000000000000
A nickel.
10p
1cr...