$2.00 per gram
Well, darling, calcium typically costs around 2 to 6 cents per gram. But honey, don't go munching on calcium supplements like candy now, moderation is key. So, if you're looking to beef up your bones without breaking the bank, calcium-rich foods like dairy products and leafy greens are your best bet.
The weight of $60 worth of weed would depend on the price per gram. If we assume the price is $10 per gram, then $60 would be equal to 6 grams of weed.
As of November 5th, 2009 that would be 35.39 US dollars per gram.
The weight of cocaine can vary depending on its purity and form. On average, a gram of cocaine is typically sold for around $40. Therefore, if you were to purchase $40 worth of cocaine, you would likely be getting around 1 gram of the substance.
rhenium is worth less then gold put togeather?
It is worth 100,000,000,000 dollars
It is worth 100,000,000,000 dollars
85 dollars
500 dollars
20 dollars
If 1 gram = 16 dollars, then 33 grams of gold is equal to 16(33) = 528. Ergo, the gold will be worth $528.
Current prices for silver are 19.42 US dollars per ounce or 0.62 dollars per gram. A fifty five gram bar of silver would be worth 34.10 dollars.
As much as someone is willing to pay. : )
Depends on the spot price, if it is 1600.00 dollars an ounce, 750.00 dollars
As of August 2014 the price of gold per gram is 41.14 US dollars. The price of gold per ounce is 1279.70 US dollars.
That question is exactly the same as asking "How much is a pound worth?", or "How much is a gallon worth ?" It all depends on what the substance is. A gram of gold is definitely worth more than a gram of mud.
Well, darling, calcium typically costs around 2 to 6 cents per gram. But honey, don't go munching on calcium supplements like candy now, moderation is key. So, if you're looking to beef up your bones without breaking the bank, calcium-rich foods like dairy products and leafy greens are your best bet.