About 6 boxes of not cooked spaghetti, 4 boxes of sausage and how ever much sauce u want!
Most people spend a couple hundred dollars on the average prom. Most of the cost is ticket and the limo. Then a nice dinner as well. Splitting the cost between couples is a good way to save
24 oz of spaghetti cost $2.87
27
£10 :-)
About a $1.71
it cost 17 cents
It depends on the class of restaurant and the area of which you live in.
Rusty Pearce#99
Well where i buy it from it cost 98 cents ,And where i buy it from is walmart cents
well technically it probably was cheaper because people didnt have the type of money that we do now
20$
like 6 bucks