answersLogoWhite

0

$600-700

User Avatar

Wiki User

15y ago

What else can I help you with?

Related Questions

What is the price for Kroger grocery milk?

It depends about the location of the stores. But the average price is 1 cent


What is the average price of a family home in Milwaukee WI?

The average price for a house/condo in Wisconsin is about $152,600


What is the average price for a family home in Columbia?

The average price for a family home in Columbia was $129,950 from April to June of 2013. You can get this information and more online at the Trulia website.


What is the average grocery bill for a family of 6?

Well not really regularlly is would be around $200 a wekk, so then $600 a week would be the average cost of a family of 4.I try really hard - make menus, then my grocery list before going to the store and I spend about $300 every 2 weeks. Still pretty depressing!


What is the average price for a family cruise?

The average price for a family cruise varies depending on the location the person is leaving from and going to, how long they'd like to leave, and what on board entertainment packages they'd like to add to their experience.


What is the average grocery cost per person?

The average grocery cost per person ranges from $50 a week to $100 a week. These factors depend on the amount the person eats, and the deals that they find available at different supermarkets.


Are there any stores that honor other stores grocery coupons?

Some grocery stores do honor other grocery store's coupons if you prove that the other store's price is lower with their advertising circular. Walmart, for example, will match another store's advertised price. Not all grocery stores do this but it is worth a try checking with your local grocery store to see what their price matching policy is.


Can you get a grocery cost calculator for your mobile phone?

The company Calcnexus has a grocery cost calculator for your mobile phone. It allows you to make price comparisons, calculate price by unit, and calculate your price with coupons.


What is the differtion between the prices of rice and sugar from the ration shop with the prices at any other grocery shop(for families below poverty line)?

difference between the price of ration shop and grocery shop for family below poverty line


What is the average price for a family of four to stay at cayman all inclusive resorts?

The average price for a family of four to stay one week at a Cayman all inclusive resort is around $3500. This includes food, lodging, entertainment, and transportation.


Price of pound of butter?

go to a grocery store!


How much do single family houses cost?

To build a single family house the cost on average is $295,000 America. But in American, buying a single family house is pretty expensive, the average price is $440,250.