95Rs/Kg
60 is it correct
price of yellow sapphire stone in the market is 1,000/- per carat to 50,000/ per carat
Rs 91580 / ton
The current wholesale price of tissue jumbo rolls is around Rs 60($1.3) per kg
The cost in March 2012 will be approximately 4.8 $ to 5.2 $ per KG for one sheet of 8'x4' size. Price in India.
95Rs/Kg
60 is it correct
about $12.50 au per m2 square 10 mm thick sheet tin
To find the unit price for 100 sheets priced at $0.99, you divide the total price by the quantity. In this case, $0.99 divided by 100 sheets equals $0.0099 per sheet. This means that each sheet costs less than a penny, making it a very cost-effective purchase in terms of unit price.
Cost sheet is a statement, which shows various components of total cost of a product.It classifies and analyses the components of cost of a product. Previous periods data is given in the cost sheet for comparative study. It is a statement which shows per unit cost in addition to Total Cost. Selling price is ascertained with the help of cost sheet. The details of total cost presented in the form of a statement is termed as Cost sheet. Cost sheet is prepared on the basis of : 1. Historical Cost 2. Estimated Cost
price of yellow sapphire stone in the market is 1,000/- per carat to 50,000/ per carat
The price of 1 kg. Of copper in india can be between Rs.390 to Rs.420.
$6.00 per sheet
81$ per 4'x8' sheet.
What does perforated sheet metal cost per square foot.
0.03 cent per sheet =]