If the cost of eight tickets is $96 then 3 tickets would be $36. Each ticket is $12.
The cost for tickets to a Duke verse North Carolina basketball game will vary depending on the seat. They start at $36 and go up to $96.
Divide 270 ounces by 96 ounces = $2.81 USD
$96 a week
8 time 12 equals 96.
Go to Kia dealer to ask for its cost
I had to replace a starter in my 96 and it cost around $350.00
$100
The cost of a lambo door kit for your 96 Mazda b2300 would be somewhere between 199.00 to 359.00.
Cost of clutch and labor will be in the neighborhood of $500.00
"http://wiki.answers.com/Q/A_school_sold_52_adult_tickets_and_96_students_tickets_to_all_ran_all_school_pasta_dinnerThe_adult_ticket_cost_6_and_the_students_ticket_cost_4_each_Which_amount_is_the_most_reasonable_total" [http://wiki.answers.com/help/answering_questions
12 x 8 = 96
how much does 3 yards of concrete cost