answersLogoWhite

0

How much did it cost to make the movie 9?

User Avatar

Anonymous

∙ 8y ago

Just about $200M US.

User Avatar

Wiki User

∙ 8y ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

How much does a movie of diary of a wimpy kid cost?

about 9 or 10 dollars at target


How much did the kings speech cost to make?

9 million pounds


How much will it cost to make the first 9 rows of tiles?

nine


How much do 9 mice cost?

it cost £29 for 9 mice


How much money did each movie cost if Tahmid bought 9 movies for 162 dollars in all and all the movies cost the same amount?

18 dollars.


How much 9 skeletons cost?

9 skeletons cost nothing because they are nothing


How much do undershirts cost?

they cost 9 to 10 dollars


How much is postage cost for 9 ounces to Canada?

How much does it cost to send a padded envelope to canada weighing 9 ounces


If 7 cost 1.40 how much would 9 cost?

if 7 cost 1.40 then 7÷7 = 1 cost 1.40 ÷ 7 → 1×9 = 9 cost (1.40÷7) × 9 = 1.80 9 will cost 1.80


How much do movie tickets cost at University Mall Theatre?

It is usually about $9 for an evening movie for an adults and $6.50 for a matinee. For seniors it is $6.25 all day and for kids it is $6 all day.


If 9 books cost 20 dollars and 25 cents how much does one book cost?

9 books cost $20.25 9/9 = 1 book costs $20.25/9 = $2.25


How much does Swiss chard cost?

$9

Trending Questions
How do scientist use spreadsheets? What are the desert plateau plains areas in New Mexico? Were you can fine the switch to reset the air bags suspention Fon 1995 Lincoln mark 8? What car did gene hunt have in life on mars? Bateria exchange genetic material? What are the symptoms of lupis? Is Avril Lavigne a leader? At a track meet Jacob and Daniel compete in the 220 m hurdels Daniel finishes in three fourths of a minute Jacob finishes with five twelfhs of a minute remaining who ran in the faster time? Where can you get a free contractor invoice template? What are three body parts rely on carbohydrates? What is the adventures of Ulysses? What do you do if you suspect a casualty is suffering from shock? Do black holes make sound in space? What is the rationale for the recommended skill-set of a typical technical writer? How many grams in 1.06 oz? How can you multiply 15 times 4 over 5? What is the aspect of simplicity meditation and closeness? What is the answer to the math equation 2bc plus 8b minus 3c minus 12? Where to buy grant's farm wheat berry bread in St. Louis mo? Who is the girl in the yellow pages tattoo removal commercial?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2025 Infospace Holdings LLC, A System1 Company. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.