answersLogoWhite

0

How much does 4 pounds of ham cost?

User Avatar

Anonymous

∙ 9y ago
Updated: 8/21/2019

That depends on where you live. If you were in a muslim country you would not be able to purchase ham.

User Avatar

Wiki User

∙ 9y ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

What fraction of a pound did you buy if the ham is 1.25 pounds and cost 4.99 explain?

You bought 1 1/4 = 1.25 pounds!


How much does a packet of ham cost in tesco?

Between 40p - £4, 50


How much for ham?

About 100 pounds. Plan for 4 oz. per person which is 1/4 pound each.


What fraction of a pound did you buy if the ham is 1.25 pounds and costs 4.99?

You bought 1 pound of ham since it weighed 1.25 pounds. To find out the cost per pound, $4.99 ÷ 1.25 pounds = $3.99 per pound.


How much ham for 400?

About 100 pounds. Plan for 4 oz. per person which is 1/4 pound each.


How many pounds of ham do I need to feed 64 people?

A sixteen pound ham may feed 18-20 people


How much does gta 4 cost for PC pounds?

in Macedonia its like 2 pounds


How much does a Maybach Excel cost?

4 Million Pounds


How much does the queen's crown cost?

4 million pounds


Recipe calls for 2 pounds of ham how many cups is that?

4


How much does it cost to have freon put in home ac unit?

4 pounds


How much does 4 pounds cost in Indian rupee?

£4.00 = 272.573 rupee

Trending Questions
What was based on the Constitution? What did the soup chef call the funniest broth he ever made? I recently found a white sore on my labia minora Two days later I got a dry mouth These two things happened after I got over a bad cold is it serious What can it be beside an STD? Where must you study to become a doctor? What nutrient helps carry oxygen in the blood? What bugs are poisonous? Which gospel stresses the public life of jesus? What are the common reasons for a Luhn fail during credit card validation? What you the no of photons of light with wave 4000 pm that provided 1J energy? What are some engaging activities involving color blocks for toddlers to enhance their learning and development? How does a single point injection work? Free wiring diagram for 1994 Jeep Grand Cherokee? Is desai is in 96 kuli maratha? Which medical conditions can cause myasthenia gravis? How many bones are in a flamingo's neck? What do lions pray on? What are 3 abnormal tissues? What is a padlock shank? Do any of the dove shampoo ingredients contain animal glycerin? In a plug why is the top pin always the longest?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2025 Infospace Holdings LLC, A System1 Company. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.