answersLogoWhite

0

How much per kilo dose a bale of grass cost?

User Avatar

Anonymous

∙ 14y ago
Updated: 8/19/2019

twelve dollars, more or less.

User Avatar

Wiki User

∙ 14y ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

How many kilo grams make a bale of cotton?

A bale of cotton typically weighs around 227 kilograms or 500 pounds.


How much the cost of one kilo of cucumber?

The cost of one kilo of cucumber can vary depending on location, season, and quality. On average, the cost may range from $1 to $3 per kilo.


How much does half a kilo of potatoes cost if they are 92p a kilo?

92/2 is 46p


If one lbs cost 5 how much does one kg cost?

If one pound cost five, one kilo would cost 11, as a kilo is just about 2 1/5 pounds.


How much does a kilo of bananas cost?

around £10


How much do bananas cost per kilo?

a lot


How much does cocaine cost per liter in Mexico?

Cocaine is sold by the kilo. That's about $14,000 per kilo.


How much is 4.7kg at 2 per kilo?

4.7kg at $2 per kilo would cost $9.40. This is calculated by multiplying the weight of 4.7kg by the price of $2 per kilo.


Cost of kilo of cocaine in saigon?

30,000 believe me I know


How much does Bauxite cost per kilo?

$3.00 and 15.5C


How much would it cost for a kilo of cocaine in the united kingdom?

No..


How much will 4.5kg cost at 4.95 a kilo?

4.5x4.95 =22.275

Trending Questions
Where is a concave mirror used? How many inches is a ton of rain? Which is a short term effect of taron the body? What is 1256 percent of 3656? What is the price of the automatic browning 16 gauge A8229? What subspeciality of Earth science studies patterens of weather over a long period of time? What is aspect ratio on motorcycle tire? What is the homophone for in that place and belonging to them? Was Lewis Howard Latimer famous? Who was the first Australian to reach the Antarctic? What does mis amigos y yo mean? What is the religious icon of Ireland? What makes a tragedy? What does habitat of species mean? How many kidneys do most healthy people have? Why is it so hard to get the first and last Trident bubblegum out of the packet? Ambot haim waray ka man klaro? Complete the number sentence to show an example of the distributive property. 3x6? What is the process in which particles in gas or liquid moves from higher to lower concentration? What city has never been the site of a session of us congress?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2025 Infospace Holdings LLC, A System1 Company. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.