5 dollars
15 to 20 dollars spend on laundry
"In my research comparisons, I see that it is actually about equal for both countries, depending on where you go and how much you are wanting to spend for what services."
The cost of laundry for a single person can vary widely depending on factors like local laundry rates, frequency of washing, and whether they use a laundromat or have access to in-home facilities. On average, using a laundromat can cost around $20 to $40 per month, while those with in-home washers and dryers might spend $10 to $20 on utilities and detergent. Ultimately, the total will depend on individual habits and local pricing.
An average person might spend $300-600$ a week or day for me a day!
they spend 3 hours in church.
Probably much less than a married person.
how much time does an average person spend reading a newspapers in 3-day period
It depends on how much money they have and what it is they want to purchase.
How much time rappers spend in the studio varies from person to person. Studio time can be expensive, those just starting out do not spend much time in the studio. As one becomes more successful, and makes more money, they are to spend more time in the studio.
2 weeks
$200.00
it depends on what they do and where they live.