answersLogoWhite

0

You wanted to buy the house number "400". So, the "4" costs one dollar, and the two "0"s each cost one dollar. Therefore, three numbers costs three dollars.

User Avatar

Wiki User

16y ago

What else can I help you with?

Related Questions

You went into a store and found out that it cost 3 dollars for 400 which meant that each part cost a 1 dollar what did you want to buy?

That makes no sense, your question is wrong.


How much adoes a gerbil cost?

it depends on what store you get it from i got mine for £6.50 each


I am studying cost accounting.My class is using a grocery store. We need to know how to allot cost for each department using the square feet of each department utilities mangers payect?

Answering "I am studying cost accounting.My class is using a grocery store. We need to know how to allot cost for each department using the square feet of each department utilities, mangers pay, ect?" i am just not getting!


If the electronics store sold 4laptop computers I one day the total cost of the laptops was 3600 if each laptop cost the same amount how much did each laptop cost?

To find the cost of each laptop, divide the total cost by the number of laptops sold. So, (3600 \div 4 = 900). Therefore, each laptop cost $900.


Price of a gallon of milk in the US in 1991?

A GALLON OF MILK COST 5.00 DOLAR'S EACH IN THE STORE'S it would cost 5.00 dollar's


How much do apps on the iPod touch cost each month?

they dont cost monthly once you by something from the app store you buy it it doesnt give you a fee


How much carata costs gift class in Rumble Fighter?

Each class in the store cost 5000 carats.


What is the total profit for 20 toys sold at 19.95 each with a cost to the store of 11.90 each?

I suspect this is for Homework so I'm not going to tell you the answer. But subtract the price for the customer from the cost for the company then times it by 20


A store bought 6 boxes of toothpaste for 64.74 Each box contains 24 individual tubes of toothpaste About how much do 10 tubes of toothpaste cost?

If a store bought 6 boxes of toothpaste for 64.74 and there were 24 tubes in each box, the total cost for 10 tubes would be $26.98.


When was Meant for Each Other created?

Meant for Each Other was created in 1983-12.


Am I able to purchase replacement wrist straps for my Wii remote?

Yes you can at Nintendo's online store. They cost $1 each.


How much do the cod black ops maps cost on ps3?

Escalation and First Strike were $14.95 each at the PlayStation Store