30 to 100 dollars
sorry i have NO clue
If 6 boxes of cereal cost $10.00, then the cost per box is approximately $1.67 ($10.00 ÷ 6). Therefore, 9 boxes would cost around $15.00 (9 boxes × $1.67 per box).
39.99
Wi-Fi does not cost money. It is free.
Moving boxes and moving boxes packages can cost between $50- $125 for an average sized move. The cost of moving boxes varies depending on the number of rooms you are moving. Free boxes are available from a number of sources!
none but you have to pay 4 wifi
$249 for the wifi version and $299 for the 3g.
they cost 10 dollars
A=1.25
Nothing. (as I'm told!)
Most airports offer wifi and most of them are free. Alot of other places offer wifi such as Starbucks, McDonalds, and a lot of other restaurants. if they do require you to pay it shouldn't be that much.
the wifi adapter for the 360 cost around $99 at walmart of bestbuy.