answersLogoWhite

0

130-170 a g

break um off at 2000 if you make it 2500 if you buy it.

think bout it you don't know da price cause it all turn ta h. person slangin da o make his own prices

User Avatar

Wiki User

14y ago

What else can I help you with?

Related Questions

current troy ounce price?

what is the current price of a troy ounce of silver? price of troy ounce of silver?


todays price how much is a troy ounce of silver ?

todays price how much is a toy ounce of silver worth price troy ounce silver


How much is price of gold an ounce?

Currently the price of gold per ounce is $1,421.45.


What is the price for gold?

The current price of gold is $1321.30 per ounce. In 2013, the average price for an ounce of gold was $1204.50.


What the unit price(price per ounce) for the 2 liter bottle priced at 1.39 (67.6 ounce)?

To find the unit price per ounce of a 2-liter bottle priced at $1.39, divide the total price by the number of ounces. Unit price = $1.39 / 67.6 ounces ≈ $0.0206 per ounce. Therefore, the unit price is approximately 2.06 cents per ounce.


How much is one third of an ounce of gold worth?

The average price for a troy ounce of gold in 1920 was $20.68


What was the price of an ounce of gold in 1909?

The average price per troy ounce of gold in 1909 was $18.96


In 1865 what was the price for an ounce of gold?

The average price per troy ounce of gold in 1865 was $18.93


What is the Price of an ounce of gold in 1930?

The average price per troy ounce of gold in 1930 was $20.65


Is the price of gold determined by ounce or troy ounce?

The price of gold is usually quoted in troy ounces.


Price per ounce of gold in 1900?

The average price per troy ounce of gold in 1900 was $18.96


What was the price of gold per ounce in 1991?

The average price per troy ounce of gold in 1991 was $362.11