answersLogoWhite

0

Subjects>Food & Drink>Cooking Techniques

How much does an ounce of THC wax cost?

User Avatar

Anonymous

∙ 9y ago
Updated: 10/6/2023

$60. As of 9-22-2012.

User Avatar

Wiki User

∙ 13y ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

How much solid wax makes one ounce of melted wax?

One ounce. No mass is lost in the phase change from solid to liquid wax.


How much do wax figures cost in wax museums?

costs 75.000 euro


How much does a wax cost?

25-50 $


How much cost a Brazilian wax?

A wax can cost anywhere from twenty dollars and one hundred dollars depending on location in the country. A Brazilian wax is more expensive than a normal type of wax.


How much does a bikini wax cost?

25-50 $


800 sq footage how much should i charge for stripp and wax?

I am not sure how much to charge for strip and wax. It all depends on how much it cost to get.


In the house of wax 2005 how much does the gas cost?

1.34


How much does a full body wax cost?

50 dollars


What is wax Made from marijuana?

Wax is a concentrated form of cannabis made by extracting THC and other cannabinoids from marijuana plant material using a solvent like butane or CO2. It is a sticky, potent substance with a high THC content, commonly used for dabbing.


How much does weed wax cost?

Around $60 per gram.


How much did it cost to build the Johnson Wax building?

2 million for just the building the tower was an additional cost


What are the consequences of being caught with THC wax in los angeles county?

smoke it before you get caught

Trending Questions
How can I prevent grill grates from rusting? How long to cook a 2 lb Christmas pudding in a pressure cooker? Where should I store the salt steak in the fridge to ensure it stays fresh and flavorful? How long can you safely leave a crockpot on the "warm" setting? What is the ideal temperature for proofing bread to achieve the best results? What foods to eat while on a prohormone? Can you substitute half and half for milk in this recipe? What is une baguette? What is the best way to prepare a delicious rib recipe using both the oven and grill? What foods are best for camping? How to make jalebi? Can you transform brownie mix into cake mix? What is the value of a clear glass bowl made in France with the lettering 9lcoloc imprinted in the bottom? What is the average weight of a large onion? Can you serve mashed potatoes 6 days later? How do you contact MetLife for TSP annuity? Is grub another name for eating? How do you clean fingerprints off of galvanized steel? What are the types and uses of cleaning materials in kitchen? Where could one go to obtain Fire Magic grills?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2025 Infospace Holdings LLC, A System1 Company. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.