it is about $550 a month for six people to eat.
chicks can eat on an average of 100kG per month! yes beautiful chicks (females) , gals diet is much more than tht of males.
he eats
It all depends on the size of the family, how much they eat, and how often they eat.
like 2 thousand dollars or less.
3 - 4 ounces of formula milk.
you'd lose no weight.
454554455554445
Depends on the area. Slummers can get $100 for one preson for a month. But then again we don't eat much. Avg is anywhere from $200 to $300/mo.
5 ounsez
alot
An owl eats more than 6 animals in a month.