answersLogoWhite

0

In New York, a family of 3 who eat a healthy diet will spend between 350 and 400 dollars. This is the amount spend every 2 weeks so you should expect to spend around 800 dollars per month.

User Avatar

Wiki User

10y ago

What else can I help you with?