0
Anonymous
3.00
Wiki User
Two eggs cost 11 cents
D
32billion
dsfekr
5
1.50
you tell me
$3.49
A dozen eggs in 1912 cost only $0.40 for one dozen
A loaf of bread in 2002 cost about $1.14.
$0.91
about 1.60 for a dozen
1.98