how much it will cost to produce and send out the product. It is usually more expensive to do this by unit than as a whole.
A typical bale of hay usually costs between 2 and 10 dollars, depending on where you live
Usually about 2-5 cents for a pair of designer hollister jeans. Hope this helps
how much does fruit cost in the 1930s?
how much does rutile cost per ton
$1.00 to $2.00
A wall usually cost $1000.
Sofas cost money
The cost varies based on how much the design costs, and how long it is up. However, it would usually cost at least $1800.
Usually $10
$350?
A piano could cost about 100 dollars. (not really sure but that's how much they usually cost)
Windex cost no more than $5.00 usually.
They usually cost around $1.
It is usually quite easy and usually free (:
$10,000 to $20,000.
usually about $20 bucks