answersLogoWhite

0

If you are a pharmacist then you need to ask your wholesaler, there may be shipping costs involved

User Avatar

Wiki User

14y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much does 2 ounces of coccaine cost?

2500-5000


What is the cost per ounce of a 640 ounce that costs 17.00?

To find the cost per ounce, divide the cost by the number of ounces: 17.00/640 = .0265625 cents per ounce.


An eleven ounce bag of chips costs 1.99. what is the cost per ounce?

To find the cost per ounce, divide the total cost by the total ounces. In this case, $1.99 divided by 11 ounces equals $0.18 per ounce.


What is the cost per ounce if a 1.8 ounce jar of cinnamon costs 4.05?

To find the cost per ounce, divide the total cost of the jar by its weight in ounces. For a 1.8-ounce jar costing $4.05, the calculation is ( \frac{4.05}{1.8} ), which equals $2.25 per ounce.


If a 32 ounce can of juice costs 2.56 what is the cost per ounce?

0.08 per ounce


How much does a ounce of gold cost?

A ounce of gold costs 500dollars


How much does calcium cost per ounce?

$11,000 per ounce


A soda costs 1.40 for 20 ounces What is the unit costs?

Unit cost is the cost for one ounce so $1.40 divided by 20 ounces gives the cost for one ounce. The unit cost is .07 or seven cents per ounce.


A pound of coffee costs 14.99 what is the cost per ounce?

a pound of coffee costs $14.99.what is the cost per ounce?


How much does iodine cost in one ounce?

Like $3.00 for a one ounce


How much does postage cost on a 12 x 9 envelope?

The first ounce will cost 88 cents. Each additional ounce will cost 17 cents. 6 pages of regular computer paper is about 1 ounce.


What is the cost per ounce of a 42 ounce box of oatmeal priced at 1.26?

3 cents per ounce