answersLogoWhite

0

Well there is 28.375 grams in an ounce so you have a little less then a quarter of an ounce. An ounce goes for about $1800.00 these days so you have somewhere in the $400.00 range

User Avatar

Wiki User

13y ago

What else can I help you with?