It depends on how many slice's there are. If you say how many I can try to answer! Sorry!
As much as the place selling it charges. Most charge by weight. If I get a slice at Whole Foods, it's usually ~$1.25.
A rasher of bacon is about one half of a pound. The cost of a rasher of bacon will vary but averages about $2.00.
The cost of pre-cooked bacon can vary widely depending on the brand, packaging size, and store location, typically ranging from $5 to $10 for a package. Some premium brands or specialty products may be priced higher. It's best to check local grocery stores or online retailers for the most accurate pricing.
Bacon cost 29 cents per pound in 1963.
One pound of bacon in the supermarket cost around $4. So, 400 pounds of bacon would be $1,600. This depends on the brand of the bacon.
$1.15
2.25
How does a pack of bacon bits cost
On slice will cost 1.10. Two slices will cost 2.20. Ten slices will be 11.00. Half a slice will be 0.55.
Bacon can cost anywhere from $2 a pound to $30 a pound. It all depends on the cut, how it was cured, quality and age.
how much was a asda 2 slice tiaster cost
$2.50