Yes, pretty well anything, but especially rhubarb, blackberries (usually with apple), peach , pear or plum- I can't really think of what wouldn't work though if you used some of the very soft fruits like strawberries you wouldn't have much bulk- too wet when cooked.
It depends how much you put in
2000kg
Due to evaporation you have to keep topping it up constantly. How much depends on the humidity of the air during any given time.
The cost of apple crumble can vary widely depending on factors such as location, ingredients, and whether it's homemade or bought from a bakery or restaurant. Typically, a slice of apple crumble at a café might range from $4 to $8, while a homemade version can cost around $10 to $15 for the ingredients to make a whole dish. Prices at grocery stores for pre-made apple crumble may also vary, generally falling between $5 and $15.
Walking is good for your bone but if you walk to much they can start to crumble
Siphon out as much as possible and refill with deisel, keep topping up every time you use a gallon or so, I've done this twice and no damage to engine.
It was made with chocolate brownies and peanut butter cookies. They put extra peanut butter to make them stable. They didn't use much sugar because it would make it crumble. This was the earliest glider ever made that was edible.
keep 'topping' up their water supply; everytime you do exercise you should drink lots of water. Don't drink too much alcohol nor coffee/tea.
10
$5.99 for 14" with cheese and one topping. $5.00 special for pepperoni. $1.25 for each additional topping.
We would miss them so much