answersLogoWhite

0

One way of finding out how much one slice could cost is by seeing how much slices it is going to be cut into. For instance, if someone was going to cut a pie into 1/6's then you would divide the whole price by 6.

Another way is by putting a banana up your bottom and seeing if it turns red or purple.

User Avatar

Wiki User

15y ago

What else can I help you with?

Related Questions