answersLogoWhite

0

5 cents and it was larger than the modern candy bar, I would to take my .25 cent lunch money and buy one Hershey Bar for a nickel and a Hostess "Susie Q" pastrie for 12 cents.

User Avatar

Wiki User

12y ago

What else can I help you with?