depending on where you buy them from then you will be able to get your answer.
12 cents
100 donuts would cost $1.00. 12 donuts (1 dozen) / $0.12 cents = $0.01 per donut $0.01 per donut x 100 donuts = $1.00
a pack today in mexico costs about 12 dollars
it has a little over 12 grams off sugar
For a regular donut there are 18 grams of fat
I paid $96 with service today (12/13/07)
Noo you have to be 14..
Today at Blue Nile, you can spend from US$553,000 to US$1,159,000 for a stone of about this size.
12
It cost 12 cents.
it will cost 999$
The retail price for the Lebrons 12's cost $200.