I'm sorry, I really don't know. But I'm just curious...why would you want/need 260 pounds of cornmeal?
As of my last update in October 2023, the price of cornmeal can vary based on brand, quality, and local market conditions. Typically, cornmeal prices range from $0.50 to $1.50 per pound. Therefore, 260 lbs of cornmeal could cost anywhere from approximately $130 to $390. For the most accurate and current price, it's best to check local grocery stores or agricultural suppliers in Kansas.
260 pounds 260 pounds
260 pounds
260 grams is equivalent to approximately 0.57 pounds.
260 pounds
There are approximately 0.573 pounds in 260 grams.
$260-$270????
&260
$260 is £214.26
Roughly 250 - 260 pounds dressed.
Touch=$260 on Amazon.com
NBA player Andray Blatche weighs 260 pounds.