answersLogoWhite

0

Subjects>Food & Drink>Food

How much does a cliff bar cost?

User Avatar

Anonymous

∙ 16y ago
Updated: 7/29/2025

The price of a Clif Bar typically ranges from $1 to $2.50 per bar, depending on the retailer and any ongoing promotions. Purchasing in bulk or from wholesale clubs can often lead to lower prices per bar. Additionally, prices may vary based on location and specific flavors.

User Avatar

AnswerBot

∙ 4d ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

How much does cliff regrading cost?

nv.


How many grams of sugar in cliff bar?

There are about 21 grams of sugar in one cliff bar. However, the number of grams of sugar vary depending on the type of cliff bar.


How much does a snickers bar cost in 2014?

Snicker bars cost different amounts depending on the store.


How much does a toblerone bar cost?

About 3.99


How much bar of soap cost?

$0.97


How much does a belly button piercing cost in Southampton millennium?

mine cost £35 with a second bar mine cost £35 with a second bar


How much does it cost to hire a mobile bar?

I believe all it will be cost is 100$


How much does a snickers bar cost?

a snicker bar costs £1.50 in England but in Scotland they cost 45p a snicker bar costs £1.50 in England but in Scotland they cost 45p


How much did the first snicker bar cost?

$.35


How much did a mars bar cost 1966?

7d


How much did a mars bar cost in 1995?

87348564753478934


How much does a bar license cost in hyderabad?

1cr...

Trending Questions
Why should stock not be added to a hot roux? When are ciabatta rolls used? What does a hubbard squash look like? When was Like Flies on Sherbert created? How do you fix too much sour cream? Is the song asereje of the gruop las ketchup satanic? How do you say shrimp in Chinese? How much does a gift basket cost from Wine Country Gift Baskets? What type of organism is used to manufacture yogurt anaerobically? Why was haccp program developed? What contain wheat? What is this balloon fish that swallows air will float because it weighs less than the? How many quarts of strawberries are in a flat? How do you know tortoise is male or female? How many kegs is 27 stone? What are food prosses? What restaurant uses a red bun for its logo? Does corn syrup help your damaged hair? I am making bath fizzy bombs and the recipe requires corn starch Do you think cornflour would be ok to substitute for this? What was cary grants favorite food?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2025 Answers.com. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.