answersLogoWhite

0

If you were to go to Vons and buy a rectangular bucket of ice cream, it would cost maybe $3. If you bought the small Hagiindas ice cream, it would cost about $1. So, it depends on the type, where you are, and what season it is.

User Avatar

Wiki User

13y ago

What else can I help you with?