One passe. Passes are brought with real money.
It was only one pass like the golden apple.
8'000 Dollars on a web game like howrse
9,999 Euro
You cannot buy them on howrse
An ultrasound costs 50 equus. --starsun22 (eventinglover on howrse)
It depends where you buy it from.
Rabbits cost 4000e in the equestrian centre shop.
A golden apple is 1 pass Irish Prince - International Server PSHLover - UK Server
20 cents per apple
for a Golden Delicious per kilo it cost $3.50
From your 50th day on Howrse, every 30 days you may buy a pass with 20% of your reserve.
Depends on the seller. Usually 5 to 20 passes.