The cost of a pudding stone can vary widely depending on factors such as size, quality, and where you purchase it. Smaller decorative pudding stones might be available for as little as $10 to $20, while larger or more unique pieces can cost upwards of $50 or more. Specialty retailers or artisan shops may charge higher prices for hand-selected stones. Always check with local suppliers or online marketplaces for the most accurate pricing.
it costs $3.37
34.50
!2 dollars China:2 cents
It looks like stones in pudding.. I think it's actual name is conglomerate.
You can get a Jell-O instant vanilla pudding mix on amazon for roughly $22. It includes 24 3.4 ounce boxes.
$499
Garnet stones vary in price depending on the stone size, setting and clarity. A cheap stone could cost you as little as £5 whereas a large, valuable stone could cost as much as £4000.
smurfit-stone building
They were built out of carved stone they didn't cost that much
Depends how much damage has been done, the type of stone, how big it is, etc.
Full grown from 10 stone to 20 stone
The very question you have asked is indeed a sentence with the word 'pudding' in it. I very much enjoy the type of cake that has pudding in it. Pudding, please!