5 dollars , that is for the exact amount, not buying like a whole tub of ice cream. just the right amount costings.
10 cents. My own question.
1.99
Approx. $ 3.00. It also depends on what kind of milkshake you purchase.
they costed $1.50.
At In n out burger the cost of food differs so you have to add up what you're getting to eat
The actual cost depends on the country and location of the McDonalds. It is around 1.50 USD.
Victorian glass costs a few hundred dollars. The cost really depends on the quality of the glass and how big the glass is. The bigger the glass the more it will cost.
now it costs about 1-2 dollars
£1
550 calories will be in a shamrock milkshake.
It depends how much sugar\fat is in the squash or milkshake.
The first milkshake price of the 1955 Des Plaines IL location was 20 cents. Flavors offered were chocolate, strawberry and vanilla. This was the first recorded price in the franchise.