$1.70 at average
it's gone down
Around 50 pence.
About 100 calories.
Real juicy daydreamers are about $200. Smaller shoulder bags or clutches are around $150
how much does fruit cost in the 1930s?
ABout £10 for a family of 3
about two dollars
$1
well now a fruit is a compounded element in our world and we really need to knowhow much a ripe ,crisp and juicy apple and its suger that its thinjg its not going to tell ,its very own secert : )
The cost of fruit depends on the actual fruit you're purchasing. For example, one mango will cost you about .99 cents, whereas one apple may cost you around .49 cents.
The cost of fruit depends on the actual fruit you're purchasing. For example, one mango will cost you about .99 cents, whereas one apple may cost you around .49 cents.
in 1998 a peice of gum costed about i dont know people i was born in this year do you think i supose to know this website is calle answer.com shouldnt it have an answer
it depends on tha fruit