answersLogoWhite

0

Wheat can is at the cost of at least 6 to 8 dollars per bushel!

User Avatar

Wiki User

12y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much do Wheat thins cost?

$4.49


How much does a loaf of wheat bread cost in 2009?

$ 1.98


How much does a loaf of wheat bread cost?

A loaf of wheat bread normally costs about $1 to $5


How much does a wheat 1945 penny copper cost?

3 cents.


How much does a bushel of wheat cost?

The cost of a bushel of wheat can vary depending on factors such as supply, demand, and market conditions. As of current date, the average price of a bushel of wheat is around current price per bushel.


How much did the combine harvester cost?

A combine harvester for wheat or rice can cost from $10 - 30K in US dollars.


What is the price of wheat flour per ton in UK?

How much does a tonne of flour cost


How much does a loaf of bread cost at Food-Town?

A loaf of bread will cost about 1.79 dollars at FoodTown depending on where you are located. This also varies according to prices of wheat and flour.


How much is a box of wheat fettuccine cost?

1 one is cost like £2.50 or something like that (: Every Little Helps And That's Why Mum's Goes To ICELANDD


How much does a 1939 wheat penny cost?

About 5 cents if in circulated condition or a couple of bucks if uncirculated. It isn't a rare date.


How much did a loaf of bread cost in October 10 1960?

50 cents, but in minecraft 3 diamond blocks or 3 wheat...


Sugar sells for 1.45 per pound and wheat flour sells for 0.87 per pound. How much does it cost to buy 4.5 pounds of sugar and 3.5 pounds of flour?

Sugar sells for $1.45 per pound and wheat flour sells for $0.87 per pound. How much does it cost to buy 4.5 pounds of sugar and 3.5 pounds of flour?