jello powder mix costs. $1.38 and the actual jello made itself costs $5.41
He is still very much alive.
what kind of jello? (brand wise)
Haze Her - 2011 Jello Wrestling 2-18 was released on: USA: 4 September 2012
well, when I wrestle jello, I usually use 7 tons of jello. It is alot of fun. Sometimes we sumo wrestle... just for fun.
8 small boxes
yes but not too much
Jello can hardly harm the body. There are barely 10 calories in jello (depending on what you eat) and not much else. The likelihood of hit harming you is 1/1000000.
4 oz. Use the 4 oz for the recipe and save the box with the remaining 2 oz.
Because jello is made of sugar, water and gelatin, none of which cost very much.
because cubed anything is better than regular
5
no idea but he was placed second on the year of 2011