45-50 per kilo
1,500 grams @1,000g per kilo.
4.7kg at $2 per kilo would cost $9.40. This is calculated by multiplying the weight of 4.7kg by the price of $2 per kilo.
Cocaine is sold by the kilo. That's about $14,000 per kilo.
a lot
$3.00 and 15.5C
It is 2.15
i bought milk fish last week ,almost 4 dollar for per kilo. 2 dollar for LB.
steel is worth about $0.10 per kilo
About 1.1 kilo per litre.
Raspberries need about 1 to 2 inches of water per week to thrive and produce a bountiful harvest.
$2.20 1 Kilo = 2.2 lbs.