answersLogoWhite

0

Subjects>Food & Drink>Food

How much money do pear phone cost?

User Avatar

Anonymous

∙ 13y ago
Updated: 11/10/2022

They are not real and they are just props on shows like icarly and victorious so they are worth nothing

User Avatar

Wiki User

∙ 13y ago
Copy

What else can I help you with?

Related Questions

How much did your pear phone and things like that cost?

$200 to $1,000


How much doses a pear phone cost?

They aren't real, they couldn't use IPods name so they called it a pear pod


How much is the pear phone in Malaysia?

100.00


How much a pear cost?

32p


How Much does a pear cost?

about 89 cent


How much does pear trees cost?

.5 cents


How much does partridge in a pear tree cost?

$161.99


How much does a pear pad cost and where can you find one?

It probably cost like a iPad


How much does a pear phone xt cost?

They dont exsist because they are just props for iCarly and Victorious. But if they did exist they would probably cost the same as an iPhone 4/4S so: 8gb= $199 32gb= $299 64gb=$399


How much a partridge and pear tree cost?

A partridge costs $15


How do you draw a pear phone?

use a pear and a pencil


Where iCarly bye her pear phone?

At the pear store.

Trending Questions
What food would you eat at Fiji? Did the French invent French toast? Why do chickens chirp and not bock? Which is the Country of origin of Marmalade? If the seeds are green in a tomato is it edible or a sign it is not ready to eat? What are roger bacon's accomplishments in math? What is purified white vinegar? Is it ok for chick to be half blind? What could happen if you eat expired food? If a tomato plant is infected with the mosaic virus can the seeds from that plant be used to plant new plants in following years or will the virus go with it.? How did the Scotch Bonnet pepper get its name? What is the stuff on a rock when you leave it in vinegar over night? Is there petroleum in canola oil? Where should tools and equipments be stored and located? How much would 20 chocolate coated strawberries cost? How much is a Basil Ede coaster pack worth? How long do you have to get an egg from a chicken to a cool climate? Can you use All Purpose Flour for Cinnamin Rolls? What are condimints? What forces food into the pharynx?

Resources

Leaderboard All Tags Unanswered

Top Categories

Algebra Chemistry Biology World History English Language Arts Psychology Computer Science Economics

Product

Community Guidelines Honor Code Flashcard Maker Study Guides Math Solver FAQ

Company

About Us Contact Us Terms of Service Privacy Policy Disclaimer Cookie Policy IP Issues
Answers Logo
Copyright ©2025 Answers.com. All Rights Reserved. The material on this site can not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Answers.