In the city, it costs around $5 but its usually $3.75 at your local grocery stores. Ovalles is also a good alternative.
$2.99
they cost what it says at the shop
The cost would be about $48.
4.50 +4.50= 9.00
twice the amount of 1 juice box
0.25
$3-6
$2.50
how much is an orange juice in dunkin donuts
why would you want 1?
42 yen a liter
$1.51