It all depends on where you live. It can range anywhere from $2.00 to $80.00 depending on whether or not you buy two, a pack of 5/6 or a whole carton of 50.
over 1 million miles of TWIZZLERS® made each year. That means that if you put twizzlers end to end, they would equal nearly 5 round trips from the Earth to the Moon!
1 million- 40 million
Twizzlers
A million dollars.
Twizzlers are red
no licorice is known as red vines and twizzlers are twizzlers
2.6 million
purple nurples are cooler though
1 million
About 4 million
2 Billion 100 Million?
30 million