Uhh...100?
"candy bars" are a more modern term for sweets, so the earliest known candy bars would probably be during Egyptian times with snacks made of foods such as honey.
35 candy bars weight is 70 ounces.
75 cents
yes you can find one
you can buy 3 dozen candy bars
The 4 candy bars for 1.25 would be better because .99 divided by 3 is .33 cents per bar while 1.25 divided by 4 is only .31 cents per bar
I would like snickers to make a sugar free candy bar I am diabetic and cant eat regular candy bars I know there are a lot ofdiabetics that would go for sugar free candy bars snickers could make a lot of money
They are candy bars.
Keisha sold 468 candy bars. You have to multiply 13x36.
give 3/4 a candy bar each.
Jelly beans and candy bars and pudding
Hershies candy bars.