answersLogoWhite

0

Nipples. Because nipples.

User Avatar

Wiki User

14y ago

What else can I help you with?

Related Questions

How much do fifty four pounds of potatoes cost?

that depends on the price of potatoes per pound


How to Convert price per pound to kilograms per pound?

You need to divide the price per pound by the price per kilogram. (Price per pound)/(Price per kilogram) = Kilograms per pound Alternatively, I could just tell you that 1 pound = 0.45359237 kilograms


What is unit rate if 8 lbs of potatoes cost 4.40?

You are supposed to divide the total price by the number of pounds. That will give you the price per pound.


What is the price per pound of scrap copper wire in New Mexico?

4.10 a pound


The price per kg is 91.71. What is the price per pound?

41.69 per pound.


How much is the price per pound in Ohio?

Per pound of what?


What is the cost of 50 kg of potatoes at 50p per kg?

To calculate the cost of 50 kg of potatoes at 50p per kg, you would multiply the weight (50 kg) by the price per kg (50p). This would give you the total cost in pence. To convert this to pounds, you would divide the total cost in pence by 100 (since there are 100 pence in a pound). Therefore, the cost of 50 kg of potatoes at 50p per kg would be 25 pounds.


How do you convert price per kilograms to price per pound?

A kilogram is 2.2 pounds. So divide the price of a KG by 2.2 and that is the price per pound.


What is the price of sweet potatoes?

As at July 2007, the retail cost of sweet potatoes was around two Australian dollars per kilogram.


What is the price per pound for aluminum cans in Delaware?

what is the price per pound for aluminum cans in Delaware


How much do potatoes cost per pound?

simone g.


What is the price per pound of aluminum?

Around $1.15 per pound