That depends on where you are shipping the box from, the further it has to travel the more it will cost.
£5
they cost 100 pound
If 1 box of confectioners' sugar is one pound then one box is about $2.50
1,548.99 ((if you are from Illinois))
How much it will cost to ship a 50 lb. box from Minneapolis to Ft. Lauderdale will depend upon what type of shipping is being done. If a person is using UPS Ground, it will cost them approximately $15.
"The cost to ship a ring box would depend on how fast you would want to send it, where you were sending it and if you wanted to put insurance on it. The cheapest way would be to use a flat rate box, small, for only $4.95 from the postal service."
It depends on the size of the box
They normally cost about $10 for a box. Although it would maybe cost 50 cents for one orange. I hope my answer helped you people out there in the world.
HOW MUCH DOES THE BOX JELLYFISH cost £1555
US Mail, flat rate box, $18.75, if it will fit in the box. You did not give dimensions.
$32.48 cents. 1920 pieces = 73.84 Lbs. at 44c X 73.84 = $32 and 48 cents.