answersLogoWhite

0

What else can I help you with?

Related Questions

How much does a box of cereal cost 2009?

a most standard box of ceral cost about 1.99 or 2.00


What is the cost of Publix fried chicken?

the cost of a "Fried" chicken is worth about, $126.


What did a gallon of milk cost on 3-25-2010?

In the Alabama stores, milk at Publix cost 3.19. Winn Dixie was 3.59 and Walmart matched the Publix price.


How much does dry ice cost at Publix?

I was just in Publix today and was told that the dry ice costs $1.50 a pound.


How much does mini cupcakes cost at Publix?

4.99 on sale for 3.99


How much does a tetnanus shot cost at Publix in Alabama?

Tetanus shots are not given by the pharmacists at Publix. This shot must be administered by the health department or your physician.


How much do Publix lemons cost?

The cost of lemons at Publix can vary based on location and season, but they typically range from around $0.50 to $0.79 each or $2.49 to $3.49 per pound. For the most accurate pricing, it's best to check the Publix website or visit a local store, as prices may change frequently.


How much does whole milk ricotta cost at Publix?

it costs 50.00 now


How much does the 50 pieces of fried chicken cost at Publix grocer deli?

The Publix near me sells boxes of fried chicken pieces that make up a whole chicken for $7.99.


How much does a 2-liter Publix brand soda cost?

.79 often on sale for .50


How much does fruit cost?

The cost of fruit depends on the actual fruit you're purchasing. For example, one mango will cost you about .99 cents, whereas one apple may cost you around .49 cents.


How much fruit cost?

The cost of fruit depends on the actual fruit you're purchasing. For example, one mango will cost you about .99 cents, whereas one apple may cost you around .49 cents.