A Ream or 500 sheets costs around 5.00 US Dollars.
not sure
maybe about £4
30
A Ream or 500 sheets costs around 5.00 US Dollars.
no. that's why in commercials it says this label abosord more than this one
The cost of 30 plastic disposable cups can vary depending on the brand, quality, and quantity purchased. On average, a pack of 50 plastic disposable cups may cost around $5-$10. So, estimating roughly, 30 cups could cost around $3-$6.
how much did a pack of diapers cost in 1999
Depends where you buy it. Divide the price the paper was bought for by the number of sheets of paper in the pack... E.g if you buy a pack with 500 pieces of A4 paper for 2.00, 2/500= 0.004 per piece of paper OR A pack of 300 for 3.50 3.5/300= 0.0116666666 per piece meaning that each piece is approx 1.17 pence
how much is a pack of fanta
it dependes on the name brand of the tobacco to say the cost
how much is a package of paper
Depends where you buy it. Divide the price the paper was bought for by the number of sheets of paper in the pack... E.g if you buy a pack with 500 pieces of A4 paper for 2.00, 2/500= 0.004 per piece of paper OR A pack of 300 for 3.50 3.5/300= 0.0116666666 per piece meaning that each piece is approx 1.17 pence