answersLogoWhite

0

Fudge on average is worth approximately $7.99 per pound.

User Avatar

Wiki User

13y ago

What else can I help you with?

Related Questions

What is the cost of ginger per pound?

In Australia it is very expensive. The average cost is $98 per pound.


What is the average cost per pound for pumpkins 2012?

.50 cents per pound


Average cost per pound of beets?

0.99


What is the average cost ground pork per pound?

The average cost of ground pork per pound varies depending on location and quality, but it typically ranges from $2 to $4 per pound. Factors such as organic certification or sourcing from specialty farms can increase the price.


How much does ANFO cost per pound?

Average ANFO cost in the US is $.48 cents per pound if bought in bulk.


What is the cost of xenon per pound?

The cost of xenon can vary depending on the purity and quantity purchased. On average, xenon can range from $15-$30 per pound.


How much does beans cost per pound?

The cost of beans per pound can vary depending on the type of beans and where you purchase them. On average, beans can range from $1 to $3 per pound in most grocery stores. Speciality or organic beans may cost more.


What is the average price per pound of corned beef?

The average price per pound of corned beef varies depending on the store and whether or not it is on sale. Generally, the cost is between $2 and $4 per pound.


What is the average cost per pound to move household goods?

The average cost per pound to move household goods is $100. This amount is used by big named moving companies, and may be lower for local moving companies.


How much does tin cost per pound?

tin cost about $50.07 per pound


If a 5- pound package of meat cost 9.25 what is the cost per pound?

-4.25


If 1 pound 12 ounces of fish cost 2.24 what is the cost of fish per pound?

It would cost $1.40 per pound.