Go to the Weetabix Company web page. They might could help you find it in you area.
Yes you can, there is several variations of such here.
One matrix. Two matrices. One weetabix. Two weetabix
In the UK you can buy a box of 24 weetabix for £1.20, if you count two weetabix per portion, that works out at 10 pence per serving.
Weetabix was created in 1936.
Weetabix cereal is a grain product.
Weetabix Limited's population is 2,000.
Weetabix Limited was created in 1932.
There are about 4 million calories in weetabix. This is the honest truth.
weetabix costs around £2.40 depending on where you got it from
Weetabix is a breakfast cereal produced by Weetabix Ltd, in England.
well of course everybody know how because it right in front of u!! (weetabix)
One Weetabix biscuit is roughly equivalent to about three Weetabites. Weetabites are smaller bite-sized pieces compared to the larger Weetabix biscuits, so you would typically need about three to match the volume and weight of one Weetabix.