Usaly around 700 hundered thousand one hundred dollar bills
In Cali it can be 160 an ounce
Around 140$ where I come from
50 pound or just rob it
Out in Cali you get dank weed from 300 up and that's chronic weed like Blue Dream,Chem Dawg and
maybe an ounce
an ounce
It depends on the place and the weed. For example in the south east it could cost you as much as $300-$400, but on the other hand if you were on the west coast it could be $200-$300.
One ounce of weed weighs 28.35 grams on a scale.
About one sixteenth of a pound.
an ounce is an ounce. it doesnt matter if its weed or oreos, 16 ounces make a pound, 28 grams make an once.
10$ a gram About 200$ an ounce. These are prices for medium quality, but if you are in Humbold the quality and price vary.
45 a quarter, 85 a half, and 120 an ounce.