Depends on who you know,the quality,etc,etc,etc....
I can get an Ounce from anywhere as low as $35(garbage a$$ $#!t) to as much as $350(for some purple)
So multiply that by 16 and you'll have your # prices?
Hope I helped,lol.
It depends on your location and what strain you get
Seriously, one pound of weed equals one pound.
50 pound or just rob it
The cost will usually depend on the quality and location.
whats a vick of weed?
$9,060
a dove of weed cost 20$
About one sixteenth of a pound.
It depends on what type but its usually about 40% more than it costs through the website
You can get a gram of very good quality for bout 10 us dollars
At least 6 stacks
$3400- $4800