answersLogoWhite

0

Depending on the different brands they could be many different prices! Examples: Wonderbread is about 2.00 any other bread would be about .99-1.50 Depending on the different brands they could be many different prices! Examples: Wonderbread is about 2.00 any other bread would be about .99-1.50

User Avatar

Wiki User

16y ago

What else can I help you with?